Ubytování v Itálii, Formia (Lazio) v apartmánu 'Ponzanello'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ponzanello, Formia
★★

Itálie, Lazio, Formia

Itálie, Lazio, Formia
Číslo objektu: IT5895.150.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5895_150_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.491,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Jednoduché a stylové zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko, jídelní stůl a digitální TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a 1x vysunovací lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. Topení (extra). Malé zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoušeč vlasů. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Malý, stylový třígenerační dům 'Ponzanello', obklopen stromy. Mimo obec, 7 km od centra Formia, v okrsku Madonna della Croce, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve vilové čtvrti, 3 km od moře, 3 km plaz, 150 m od potoka. Společné: terasovitá zahrada s rostlinami a stromy. Venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], pračka (společné). Příkrý, úzký příjezd. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 2 km, obchodní centrum 2 km, restaurace 3 km, nádraží 'Formia' 7 km, termální bazén 25 km. Tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: Rome 160 km, Naples 90 km, Olympic Training Centre. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Formia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V srdci zálivu, od větru chráněná poloha, v oblasti, která je také chráněná okolními horami, leží Formia, mezi mořem a svahem a rozkládá se od pláží Vindicio na západě až k plážím Acquatreversa, Santo Janni a Gianola na východě. Formia má klíčovou pozici pro obchodní a dopravní spojení: nádraží na trase vlaku Roma-Napoli. Oblast nabízí překladove přístaviště a sportovní přístav. Existuje také lodní spojeni k ostrovům Pontine. Školy surfování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:20
Mapa stránek ...