Ubytování v Itálii, Collevecchio (Lazio) v rekreačním domě 'Il Melograno'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Il Melograno, Collevecchio
★★★

Itálie, Lazio, Collevecchio

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Lazio, Collevecchio
Číslo objektu: IT5613.808.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5613_808_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.543,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Il Melograno", 3-pokojový dům 90 m2. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Velká terasa 33 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled do údolí. K dispozici: pračka, žehlička.
Informace o domě (rezidenci)
Statek v krásné kopcovité krajině, na okraji Colleveccio, ve 400 m n.m., cca 50 km Říma (30 min. vlakem nebo autem), na 10 ha pozemku. Statek, kompletně renovovaný, sestává z hlavní budovy se 2 rekreačními byty, letního bytu majitele a vedlejší budovy s dalšími 2 rekreačními byty. Všechny jsou starostlivě vybavené s vlastními vchody a venkovním prostředím. Dva samostatné domy na pozemku: "Il Melograno", panoramatická poloha nad bazénem se soukromou zařízenou terasou (33 m2) a "La Querce", částečně stranou, cca 30 m od bazénu, na 300 m2 velké přírodní zahrad, oplocené vysokokmennými stromy a olivovými háji. Pěkný, stylový komfortní statek "Il Podere", obklopen stromy. Samostatně stojící, klidná, slunná poloha. Společné: pozemek (oplocený), bazén oplocený (6 x 14 m, hloubka 100 - 160 cm, 30.05.-30.09.). Sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo na pozemku. Supermarket, restaurace 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Collevecchio" 4 km. Pozor prosím: zvířata v sousedství.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Collevecchio:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Collevencchio je malá vesnička 60 km od Říma pocházející z roku 1253. Venkovské sídlo ze stejného období bývalo kdysi daňovým úřadem a od roku 1368 je domovem rodiny Orsini. Za vidění stojí: Farfa a opatství San Salvatore, jeskyně San Michele, dům barona Orsini - Naro, palác Camuccini a ruiny venkovského sídla Roccebaldesca.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 7.6.2020 01:46
Mapa stránek ...