Ubytování v Itálii, Porto Valtravaglia (Lago Maggiore) v rekreačním domě 'Verde'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Verde, Porto Valtravaglia
★★★

Itálie, Lago Maggiore, Porto Valtravaglia

Itálie, Lago Maggiore, Porto Valtravaglia
Číslo objektu: IT2082.320.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2082_320_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 25.681,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup k zahradnímu sezení. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x místo ke spaní. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x velký dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra), klimatizace (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (3 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná vila 'Verde'. V centru obce Porto Valtravaglia, 100 m od jezera, nutno přejít silnici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený) s trávníkem a stromy. Příjezd vede až k objektu. Cesta se schodištěm (8 schodů) k domu. Potraviny 100 m, supermarket 300 m, restaurace 100 m, bar 50 m, nádraží 'Porto Valtravaglia' 800 m, kamenitá pláž 400 m.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Porto Valtravaglia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 2'500 obyvatel přímo u jezera, 8 km od Luino. V obci: supermarket, pekařství, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 06:08
Mapa stránek ...