Ubytování v Itálii, Porto Valtravaglia (Lago Maggiore) v apartmánu 'Hermitage'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 10). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Hermitage, Porto Valtravaglia
★★★

Itálie, Lago Maggiore, Porto Valtravaglia

Itálie, Lago Maggiore, Porto Valtravaglia
Číslo objektu: IT2082.200.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2082_200_2/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.356,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2018, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko a TV. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Parketové podlahy. Terasa 8 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na jezero a do zahrady. K dispozici: pračka, sejf. Parkování (kryté). CIR: 012114-CNI-00013
Informace o domě (rezidenci)
Velká rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 'Hermitage'. 150 byty v domě. 150 m od jezera. Společné: park (oplocený) s květinami a stromy, bazén (25 x 12 m, 24.05.-15.09.). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, veřejné parkoviště 100 m. Supermarket 500 m, restaurace, bar 300 m, nádraží 'Porto Valtravaglia' 700 m, kamenitá pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Porto Valtravaglia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 2'500 obyvatel přímo u jezera, 8 km od Luino. V obci: supermarket, pekařství, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 17:11
Mapa stránek ...