Ubytování v Itálii, Porto Valtravaglia (Lago Maggiore) v apartmánu 'Pietro'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Pietro, Porto Valtravaglia
★★★

Itálie, Lago Maggiore, Porto Valtravaglia

Itálie, Lago Maggiore, Porto Valtravaglia
Číslo objektu: IT2082.135.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2082_135_2/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.671,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 120 m2 v 1. patře. Částéčně renovovaný v roce 2016, účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na jezero a na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). CIR: 012114-CNI-00003
Informace o domě (rezidenci)
Velký dvougenerační dům 'Pietro'. Osada Muceno, samostatně stojící, klidná, vyvýšená poloha, 2.5 km od jezera. Společné: zahrada 5'000 m2 s trávníkem a stromy. Gril. V domě: odkládací místnost na kola, pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Supermarket 3 km, restaurace 2 km, bar 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Porto Valtravaglia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 2'500 obyvatel přímo u jezera, 8 km od Luino. V obci: supermarket, pekařství, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:19
Mapa stránek ...