Ubytování v Itálii, Laveno (Lago Maggiore) v apartmánu 'Roccolo'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Roccolo, Laveno
★★★

Itálie, Lago Maggiore, Laveno

Itálie, Lago Maggiore, Laveno
Číslo objektu: IT2080.480.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2080_480_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.837,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2014, účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Roccolo'. 12 byty v rezidenci. Osada Cerro 2 km od centra Laveno, klidná, slunná poloha, 1 km od jezera. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 1 km, bar 1 km, nádraží 'Laveno' 2 km, trajekt 'Laveno-Verbania' 2 km, kamenitá pláž 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Porto Valtravaglia, 10 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Laveno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město přímo u jezera s pěkným výhledem. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.8.2018 01:20
Mapa stránek ...