Ubytování v Itálii, Isola Dei Pescatori (Lago Maggiore) v apartmánu 'La Silente'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Silente, Isola Dei Pescatori
★★★

Itálie, Lago Maggiore, Isola Dei Pescatori

Itálie, Lago Maggiore, Isola Dei Pescatori
Číslo objektu: IT2013.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2013_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.153,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x místo ke spaní. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Malý balkon, terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Isola Pescatori: Starý třígenerační dům 'La Silente', 3-podlažní. V centru obce Isola Pescatori, klidná poloha, 30 m od jezera, 50 m plaz, v pěší zóně. Potraviny 100 m, restaurace, bar 20 m, oblázková pláž 50 m. Atrakce v blízkosti: Isola Bella 500 m. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Isola Dei Pescatori:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Idylická, bez automobilového provozu, kouzelná rybářská obec, idilická poloha s pěkným výhledem. V obci: restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:36
Mapa stránek ...