Ubytování v Itálii, Invorio (Lago Maggiore) v apartmánu 'Atelier'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Atelier, Invorio
★★★

Itálie, Lago Maggiore, Invorio

Itálie, Lago Maggiore, Invorio
Číslo objektu: IT2045.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2045_100_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 6.168,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2, v přízemí. Úplně renovovan v roce 2015, komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Balkónový nábytek, místo k posezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Atelier'. 300 m od centra Invorio, 7 km od centra Arona, 10 km od centra Meina, klidná poloha, oblast se slabým provozem, 7 km od jezera. V domě: pračka (společné, extra). Cesta se schodištěm (4 schodů) k domu. Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku, veřejné parkoviště 100 m. Potraviny, restaurace, bar 300 m. Golfové hřiště (36 jamek) 12 km. Atrakce v blízkosti: Mottarone 28 km, Lagoni Park 3 km. Známá jezera v okolí: Maggiore 7 km, Orta 10 km. Turistické oblasti Alto Vergante 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 15:15
Mapa stránek ...