Ubytování v Itálii, Druogno (Lago Maggiore) v apartmánu 'Valle Vigezzo'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Valle Vigezzo, Druogno
★★

Itálie, Lago Maggiore, Druogno

Itálie, Lago Maggiore, Druogno
Číslo objektu: IT3280.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it3280_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.915,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Úplně renovovaný v roce 2015, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Malé zahradní sezení. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Malý, stylový dvougenerační dům 'Valle Vigezzo', 850 m n.m.. Osada Orcesco 1.5 km od centra Druogno, vyvýšená poloha, 1 km od sjezdovek, v pěší zóně. Příjezd 40 m od objektu. Veřejné parkoviště 100 m. Potraviny 1.5 km, restaurace 500 m, nádraží 'Orcesco (Domodossola - Locarno)' 100 m. Golfové hřiště 4 km, jízdárna 4 km, visutá lanovka 5 km, lanová dráha 50 m, lyžařské centrum, dětská lyžařská škola 600 m, běžkařské stopy 4 km, dětské hřiště 50 m. Atrakce v blízkosti: Domodossola 15 km, Cannobio 30 km, Locarno 40 km, Santa Maria Maggiore 4 km, Baveno 50 km. Známá jezera v okolí: Mergozzo 50 km, Orta 50 km, Maggiore 30 km. Turistické oblasti Valle Vigezzo 100 m, Valgrande 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:25
Mapa stránek ...