Ubytování v Itálii, Brezzo di Bedero (Lago Maggiore) v apartmánu 'La Romantica'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Romantica, Brezzo di Bedero
★★

Itálie, Lago Maggiore, Brezzo di Bedero

Itálie, Lago Maggiore, Brezzo di Bedero
Číslo objektu: IT2084.280.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2084_280_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.772,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. CIR: 012020-CNI-00008
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'La Romantica', 3-podlažní. Osada Betulla 4 km od centra Luino, klidná, vyvýšená poloha, 2 km od jezera. Společné: zahrada, bazén (15 x 10 m, 01.06.-15.09.). Venkovní sprcha. V domě: výtah. Cesta se schodištěm (10 schodů) k domu. Supermarket 4 km, restaurace 1 km, nádraží 'Luino' 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Brezzo di Bedero:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 1'000 obyvatel 1 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 5 km od Luino. V obci: potraviny, pošta, banka, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:23
Mapa stránek ...