Ubytování v Itálii, Brezzo di Bedero (Lago Maggiore) v apartmánu 'Belmonte'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Belmonte, Brezzo di Bedero
★★

Itálie, Lago Maggiore, Brezzo di Bedero

Itálie, Lago Maggiore, Brezzo di Bedero
Číslo objektu: IT2084.150.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2084_150_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.549,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. E-topení. 2x malý balkon. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na jezero a na hory. CIR: 012020-CNI-00005
Informace o domě (rezidenci)
Velký bytový dům 'Belmonte', 4-podlažní. 4 km od centra Luino, 3 km od centra Germignaga, vyvýšená poloha, 1 km od jezera. Společné: pozemek s trávníkem a stromy, bazén (15.05.-30.09.). Atypický bazén. Venkovní sprcha, dětské hřiště, parkovací místo na pozemku. Supermarket 1 km, nádraží 'Luino' 5 km, kamenitá pláž 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Brezzo di Bedero:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vesnice s 1'000 obyvatel 1 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 5 km od Luino. V obci: potraviny, pošta, banka, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:43
Mapa stránek ...