Ubytování v Itálii, Baveno (Lago Maggiore) v apartmánu 'Holiday'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Holiday, Baveno
★★

Itálie, Lago Maggiore, Baveno

Itálie, Lago Maggiore, Baveno
Číslo objektu: IT2010.100.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2010_100_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.857,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Malý balkon.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Holiday'. V centru obce Baveno, 30 m od jezera, na hlavní ulici. Společné: terasa, zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket, restaurace, bar 30 m, nádraží 'Baveno' 1 km, trajekt 50 m. Atrakce v blízkosti: Stresa 5 km, Adventure Water Park 2 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Přístaviště 50 m.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Baveno:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rekreační obec přímo u jezera s pěkným výhledem, 5 km od Stresa, 95 km od Milano. V obci: obchody, pekařství, banka, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:10
Mapa stránek ...