Ubytování v Itálii, Lavena Ponte Tresa (Lago Lugano) v apartmánu 'Bernasconi'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Bernasconi, Lavena Ponte Tresa
★★

Itálie, Lago Lugano, Lavena Ponte Tresa

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Lago Lugano, Lavena Ponte Tresa
Číslo objektu: IT2310.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2310_300_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.536,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 140 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: jídelna s otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x lůžko (v délce 190 cm). Sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Pěkný výhled na jezero a na hory. Odkládací místnost, WC zvlášť ve venkovních prostorách. Vstup do jednolůžkového pokoje v 1. patře a do pokoje s 1x2 lůžky nad sebou přes obé ložnice. Po vnitřních schodech vstup do různých pater. CIR: 012086-CNI-00002
Informace o domě (rezidenci)
Dvougenerační dům 'Bernasconi', 3-podlažní, z jedné strany soused, rok výstavby 1910. V centru obce Lavena, 20 m od jezera. Společné: zahrada 300 m2 (oplocená) s květinami a stromy. Zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště 50 m. Obchod, potraviny 200 m, restaurace, bar 300 m, písečná pláž, koupaliště 50 m. Golfové hřiště 3 km, tenis 50 m. Atrakce v blízkosti: Schweiz/Switzerland 2 km. Známá jezera v okolí: Maggiore 20 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Oba byty jsou od sebe odděleny centrálními schody, které mohou použivat pouze hosté. Druhý byt bývá čas od času obýván majitelem. Příjezd k domu dovolen pouze pro vy- a nakládku zavazadel.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Lavena Ponte Tresa:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malebna vesnice blizko Ponte Stresa na italskem zapadnim cipu jezera Lugano, asi 12 km od Lugano. Malá vesnice s 5'000 obyvatel přímo u jezera. V obci: supermarket, pekařství, restaurace, bar.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.11.2019 12:02
Mapa stránek ...