Ubytování v Itálii, Toscolano (Lago di Garda) v apartmánu 'Garda Resort'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Garda Resort, Toscolano
★★★

Itálie, Lago di Garda, Toscolano

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Lago di Garda, Toscolano
Číslo objektu: IT2834.150.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2834_150_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.728,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko, TV-satelit a větrák. 1x dvoulůžkový pokoj s větrák. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). CIR:017187-CIM-00228
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Garda Resort'. 9 byty v domě. 100 m od centra Toscolano, 1.5 km od centra Maderno, slunná poloha, 200 m od jezera, na hlavní ulici. Společné: zahrada (oplocená) s rostlinami. Ping-pong. V rekreačním zařízení: pračka (společné, extra), k dispozici jízdní kola (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 300 m, obchodní centrum, restaurace 150 m, autobusová zastávka 50 m, trajekt 'Maderno - Torri del Benaco' 2 km, kamenitá pláž 400 m. Golfové hřiště 2 km, tenis 1 km, cyklistická stezka 300 m. Atrakce v blízkosti: Il Vittoriale - Gardone Riviera 5 km, Sal? 10 km. Přes státní silnici, která vede 20 m od domu je zábavní park Gardaland (autobusová zastávka 20 m). Na stejné zastávce zastavuje také autobus, který vás v několika minutách doveze k zastávce člunů, odkud jsou dosažitelná veškerá větší místa na jezeře Gardasee. Horská kola (extra). Dům vedle optické laboratoře.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Toscolano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá rekreační oblast Toscolano leží v okouzlujícím koutě na západním pobřeží jezera Garda. 2 veřejné pláže, dlouhá promenáda, pouliční kavárny, bary, butiky a malý přístav poskytující zábavu. Rekreační obec. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.11.2019 05:40
Mapa stránek ...