Ubytování v Itálii, Tignale (Lago di Garda) v apartmánu 'Adalgisa'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Adalgisa, Tignale
★★

Itálie, Lago di Garda, Tignale

Itálie, Lago di Garda, Tignale
Číslo objektu: IT2846.150.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2846_150_4/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.093,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/bidet/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/bidet/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na jezero a na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 017185-CNI-00067
Informace o domě (rezidenci)
Starý vícegenerační dům 'Adalgisa'. Osada Olzano, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 8 km od jezera. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 500 m, restaurace 200 m, oblázková pláž 8 km, koupaliště 2 km. Atrakce v blízkosti: Limone sul Garda 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Tignale:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Místo s malými sídlišti na západním břehu jezera Gardasee za Campione del Garda a Gargnano. Některé ze sídel se zvýšenpou polohou a krásným panoramatickým výhledem na jezero a okolní hory. Obchody, bar, restaurace, supermarket. Možnost pěšších výletů nebo na kole. Malá vesnice.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:28
Mapa stránek ...