Ubytování v Itálii, San Felice del Benaco (Lago di Garda) v rekreačním domě 'Roberto'. Toto ubytování je pro 11 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Roberto, San Felice del Benaco
★★★

Itálie, Lago di Garda, San Felice del Benaco

Itálie, Lago di Garda, San Felice del Benaco
Číslo objektu: IT2825.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2825_100_1/
Ubytování pro 11 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 36.067,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 220 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Ve spodním patře: (točité schody) 3x dvoulůžkový pokoj. Průchozí pokoj s 2x lůžko. 2x sprcha/bidet/WC. E-topení (extra). Velká terasa krytá. Zahradní nábytek, gril. Částečný výhled na jezero. K dispozici: pračka. Pokoje ve spodním patře mají malá okénka.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Roberto', rok výstavby 1975. 2 km od centra San Felice, 500 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 s trávníkem a stromy, bazén (10 x 5 m, 15.05.-30.09.). Cesta se schodištěm (30 schodů) k domu. Parkovací místo (4 x) na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace, kamenitá pláž 500 m. Dětské hřiště 500 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, San Felice del Benaco:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice přímo u jezera, 35 km od Brescia. V obci: obchody, potraviny, restaurace, bar. Doprava letadlem: letiště Milano Bergamo (BGY), 89 km, Verona (VRN), 52 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 04:52
Mapa stránek ...