Ubytování v Itálii, Riva del Garda (Lago di Garda) v apartmánu 'Centro Vela'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Centro Vela, Riva del Garda
★★

Itálie, Lago di Garda, Riva del Garda

Itálie, Lago di Garda, Riva del Garda
Číslo objektu: IT2859.300.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2859_300_2/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.783,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'comfort', 2-pokojový byt 38 m2. Úplně renovovaný v roce 2014, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna nebo sprcha/WC. Topení, klimatizace. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Balkon. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence se 37 byty, rozdělenými do dvou budov, navzájem spojených. Společná vnější prostředí, naproti sportovního přístavu San Nicolo' a ve 200 m vzdálenosti od oblázkové pláže a louky. Hostům jsou k dispozici také windsurfová zařízení. V bezprostřední blízkosti je bar, restaurace, obchody, škola windsurfingu a půjčovna jízdních kol. Rekreační středisko 'Centro Vela'. 48 byty v domě. 2 km od centra Riva del Garda, slunná poloha, 200 m od jezera, na hlavní ulici. V rekreačním zařízení: recepce, bar, výtah, odkládací místnost na kola, ústřední topení, pračka (extra). K dispozici: jízdní kola (10). Obchod 100 m, restaurace, bar 50 m, oblázková pláž 200 m. Sportovní přístav, cyklistická stezka 100 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Riva del Garda:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Mezinárodní turistické centrum v zátoce na severním konci jezera Garda. Nádraží Rovereto, 21 km. Historické centrum s malebným přístavem a promenádou kolem jezera. Krásné pěší stezky. Výlety podél jezera. Kino, tanec/disco. Tenis, pobřeží, pronájem lodi, vodní lyžování, windsurfing, plachtění, rybaření. Známé lázeňské centrum. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:08
Mapa stránek ...