Ubytování v Itálii, Gargnano (Lago di Garda) v apartmánu 'Formaga'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Formaga, Gargnano
★★

Itálie, Lago di Garda, Gargnano

Itálie, Lago di Garda, Gargnano
Číslo objektu: IT2841.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2841_250_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.719,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/bidet/WC, WC zvlášť. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. CIR: 017076-CNI-00081
Informace o domě (rezidenci)
Stylový třígenerační dům 'Formaga', 3-podlažní. Osada Formaga, 8 km od centra Gargnano, klidná, vyvýšená poloha, 8 km od jezera. V domě: odkládací místnost na kola. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště 50 m. Potraviny 2 km, supermarket 8 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 50 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Gargnano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Pekna vesnice s 3400 obyvateli, na zapadni strane jezera Garda.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:38
Mapa stránek ...