Ubytování v Itálii, Capo Vaticano (Kalábrie) v apartmánu 'Esmeraldo'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Esmeraldo, Capo Vaticano
★★★

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano
Číslo objektu: IT6320.400.10
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6320_400_10/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.597,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 40 m2. Jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/jídelna. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Malý balkon nebo malá terasa krytá. Parkování č. 1 (kryté, oplocený). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
San Nicol? di Ricadi 9 km od Tropea: Útulná, jednoduchá rekreační obec 'Esmeraldo'. 60 byty v rezidenci. V okrsku Contrada Grotticelle, slunná poloha, 350 m od moře, 350 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada rostlinami a stromy, bazén (18 x 9 m, 01.05.-07.11. bazén otevřen 09:30-13:30 a 14:30-19:00). Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, ping-pong. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN] (vše extra). Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně plná penze polopenze na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo. Obchod, potraviny 200 m, supermarket 2 km, restaurace, bar 300 m, autobusová zastávka 'Grotticelle' 10 m, nádraží 'Ricadi' 2 km, písečná pláž 'Grotticelle' 350 m. Atrakce v blízkosti: Tropea 9 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Capo Vaticano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:20
Mapa stránek ...