Ubytování v Itálii, Capo Vaticano (Kalábrie) v apartmánu 'Heaven'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Heaven, Capo Vaticano
★★★

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano
Číslo objektu: IT6320.120.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6320_120_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.037,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Balkon nebo zahradní sezení. Balkónový nábytek. Parkování č. 1. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Santa Maria di Ricadi 8 km od Tropea: Malá, útulná, jednoduchá rekreační obec 'Heaven', obklopen stromy. V okrsku Santa Maria di Ricadi, slunná poloha, 550 m od moře, 550 m plaz. Společné: udržovaná zahrada rostlinami a květinami, louka k odpočinku, bazén (12 x 6 m, hloubka 90 - 150 cm, 03.03.-27.10. bazén otevřen 08:00-14:00 a 16:00-20:00). Venkovní sprcha, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN] (vše extra), stolní fotbal, slunná terasa. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně plná penze polopenze na vyžádání (extra). Transfer z letiště (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar 500 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Nádraží 'Ricadi' 5 km, písečná pláž 'Santa Maria di Ricadi' 550 m. Atrakce v blízkosti: Baia di Grotticelle 1 km, Tropea 8 km, Faro Capo Vaticano 3 km, Vibo Valentia 30 km, Reggio Calabria 90 km. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pobytová karta zahrnuje vstup do bázénu, miniclubu, zábavního parku, dopravu na a z pláže, dopravu na a ze stanice Ricadi, parkování. Apartmány jsou umístěny v přízemí, nebo 1. poschodí a mají verandu, nebo terasu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Capo Vaticano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Staré, zajímavé a malebné městečko na výhodné poloze v předhůří Golf S.Eufemia a Gioia. Rozprostírá se na rybárském přístavu a přestavuje důležité hospodářské centrum a rekrační místo. Město nabízí umělecky hodnotné aktiviti v charakteristických uličkách starého města. Pod terasou, na Tropea, se rozprostírá krásná 4 km dlouhá písečná pláž, dobře vybudovaná a oddělená od skalnaté stěny. Malý přístav pro čluny, typické restaurace, bary a obchody. Marina s denním spojením na Liparské ostrovy (v hlavní sezóně). Letovisko a letní rekreační středisko s 6'000 obyvatel přímo u moře, 60 km jižně od Lamezia Terme. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, bar, noční klub.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:17
Mapa stránek ...