Ubytování v Itálii, Idro (Jezero Iseo a Idro) v apartmánu 'Elettra'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Elettra, Idro
★★★

Itálie, Jezero Iseo a Idro, Idro

Itálie, Jezero Iseo a Idro, Idro
Číslo objektu: IT2114.100.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it2114_100_4/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.496,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Comfort', 3-pokojový byt 56 m2. Úplně renovovaný v roce 2014, účelné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Topení v podlaze (extra). Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. Balkon nebo zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. CIR: 017082-CIM-00013
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná rezidence 'Elettra', 380 m n.m.. 12 byty v rezidenci. Osada Pieve Vecchia 1 km od centra Idro, 500 m od jezera, 50 m od řeky. Společné: zahrada s trávníkem a stromy, bazén (14 x 7 m, 15.05.-15.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, zahradní nábytek, gril. V domě: stolní fotbal, slunná terasa, pračka (společné). Parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace, bar 50 m, autobusová zastávka 100 m, skalnatá pláž 500 m. Známá jezera v okolí: Garda 40 km, Ledro 40 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:33
Mapa stránek ...