Ubytování v Itálii, Vieste (Gargano) v apartmánu 'Passo dell'Arciprete'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 8). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Passo dell'Arciprete, Vieste
★★★

Itálie, Gargano, Vieste

Itálie, Gargano, Vieste
Číslo objektu: IT6965.400.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6965_400_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.028,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 24 m2. Jednoduché a účelné zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Pozor prosím: lednička bez mrazícího boxu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sprcha bez spodní nádoby.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní rekreační obec 'Passo dell'Arciprete'. 2 km od centra Vieste, na kopci, 1 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek s rostlinami a stromy, bazén (18 x 9 m, 19.05.-16.09.). Sprcha/WC u bazénu, tenis, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: bar, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], solárium, klimatizace, prádelna (extra). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Potraviny, supermarket, restaurace, bar 500 m, písečná pláž 1 km. Atrakce v blízkosti: Isole Tremiti, Faro di Vieste 3 km, San Giovanni Rotondo 75 km, Lago di Varano 55 km, Peschici 25 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlídaná rezidence. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační komplex sestává s dobře vybavených 1- a 2-generačních domů a nabízí nádherný výhled na moře a městečko Vieste. V ceně plážový servis u jedné baně (slunčník a dvě lehátka) 1,5 km od sídliště a kotviště lodí (od 23. 06. do 08. 09.).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vieste:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vieste je nejvýchodnější město Garganského pobřeží. Zachovalo si své jméno jako staré centrum rybářství a zemědělství. Za shlédnutí stojí staré město se svým hradem a basilikou z 11. století. Z přístavu jezdí trajekty na ostrovy Tremiti a na výlety podél pobřeží k nespočtu jeskyń. Z horní části města je vidět hrad s římsko-švábské doby, nebo snad ještě starší a o něco dále je bazilika, jeden z nejstarších příkladů apuánské architektury 11 stol. Staré město nabízí spoustu zábavy, obchodů, restaurací a obchůdků s uměleckým řemeslem.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:21
Mapa stránek ...