Ubytování v Itálii, Lignano Riviera (Furlansko - Julské Benátsko) v apartmánu 'Villa Flamicia'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Villa Flamicia, Lignano Riviera
★★

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano Riviera

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano Riviera
Číslo objektu: IT4072.250.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4072_250_4/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 446,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Světlé, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. 3x balkon nebo zahrada. Zahradní nábytek, gril. Výhled na město. K dispozici: pračka. Parkování. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Vícegenerační dům 'Villa Flamicia', 2-podlažní. 4 byty v domě. V centru obce Lignano, v okrsku Lignano Riviera, klidná, slunná poloha, 250 m od moře, 250 m plaz. Společné: zahrada (oplocená). Gril. Supermarket, restaurace, bar, kavárna 200 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Lignano Riviera:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2019 07:45
Mapa stránek ...