Ubytování v Itálii, Lignano Pineta (Furlansko - Julské Benátsko) v apartmánu 'Villa Annamaria'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Villa Annamaria, Lignano Pineta
★★★

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano Pineta

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Lignano Pineta
Číslo objektu: IT4071.170.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4071_170_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.053,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 3 děti. Světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV. Vstup na zahradu, na verandu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 2x sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace (extra). Gril. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, komfortní dvougenerační dům 'Villa Annamaria'. V okrsku Lignano Pineta, klidná, slunná poloha, 800 m od moře, 800 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 300 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Garáž, veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace 500 m, autobusová zastávka 300 m.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Lignano Pineta:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Toto zname lazenske stredisko lezi na poloostrove, ktery se rozepina od reky Tagliamenta az na hrnanici mezi le Veneto a Friuli. Lignano je rozdeleno na tri casti dobre odlisene, s 12 km pisecnych plazi. Lignano Sabbiadora se rozklada od laguny Merano, prave tam se nachazi slavny 'Terrazza Mare', symbol Lignana. Tuto ctvrt muzeme nazvat srdcem Lignana, pro moznost zabavy a mnohao obchodu. Jak naznacuje jmeno , Lignano Pineta je zcela obklopen sosnovym hajem, od more a z k lagune. Lezici u usti reky Tagliamento, Lignano Riviera je nejnovejsi casti s charakteristickymi domy a malymi budovami. Plaze, lazne, diskoteky a siroka paleta zabavy a ruznych aktivit delaji z Lignana perlu teto oblasti Friuli.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:28
Mapa stránek ...