Ubytování v Itálii, Aprilia Marittima (Furlansko - Julské Benátsko) v apartmánu 'Corte Grande'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Corte Grande, Aprilia Marittima
★★

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Aprilia Marittima

Itálie, Furlansko - Julské Benátsko, Aprilia Marittima
Číslo objektu: IT4070.200.8
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4070_200_8/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.336,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 70 m2, v přízemí. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky). Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace (extra). Velká zahrada. Zahradní nábytek, gril. Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'Corte Grande'. V obci 200 m od centra Aprilia Marittima, 100 m od moře, 4 km plaz, v zeleni. Společné: bazén (350 m2, hloubka 133 - 133 cm, 15.05.-15.09. bazén otevřen 08:30-13:30 a 15:30-21:00). Atypický bazén. Obchod, restaurace, bar 200 m, písečná pláž 4 km. Tenis 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Aprilia Marittima:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rekreační sídliště Aprilia Marittima v Laguna di Marano, mezi Latisana (10 km) a Lignano Sabbiadoro (8 km). Dalnice vyjezd Latisana. Krasne kilometrové pláže Lignano a Bibione vzdálené jen několik kilometrů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2019 04:31
Mapa stránek ...