Ubytování v Itálii, Vinci (Florencie venkov) v rekreačním domě 'Villa Beboli per 18 pax'. Toto ubytování je pro 18 osob, k dispozici je 14 pokojů z toho je 9 ložnic. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa Beboli per 18 pax, Vinci
★★★

Itálie, Florencie venkov, Vinci

Itálie, Florencie venkov, Vinci
Číslo objektu: IT5220.980.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5220_980_2/
Ubytování pro 18 osob, k dispozici je 14 pokojů z toho je 9 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 35.325,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Villa Beboli per 18 pax', 14-pokojová vila 510 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Účelné a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s TV. Vstup. Vstup na lodžii. Obývací pokoj. Jídelna. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a kuchyňským koutem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní stůl. 2x sprcha/bidet/WC. V horním patře: salón. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x lůžko. 4x sprcha/bidet/WC. Topení (extra). Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlavní budova je vhodná pro 14 lidí, 4 postele jsou situovány v apartmánu, který je součástí domu, má ale vlastní vchod. Apartmán není vnitřně propojen s hlavní budovou a skládá se z 2 lůžkového pokoje, 1 lůžkového pokoje, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 1 lůžkové rozkládací pohovky, 1 koupelny.
Informace o domě (rezidenci)
Lamporecchio 5 km od Vinci: Samostatná vila 'Beboli', renovovaný v roce 2006. 5 km od centra Vinci, 18 km od centra Montecatinit Terme, 45 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 4'000 m2 (oplocená), bazén (5 x 10 m, hloubka 150 cm, 09.05.-26.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: biliár, Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Úklid 1x týdně (v ceně). Příjezd vede až k objektu (400 m přírodní cesta). Parkovací místo. Potraviny 2 km, nádraží 'Empoli' 15 km, písečná pláž 'Viareggio - Forte dei Marmi' 65 km, termální bazén 'Montecatini Terme' 15 km. Golfové hřiště (18 jamek) 10 km, jízdárna 8 km. Atrakce v blízkosti: Montecatini Terme 15 km, Pistoia 21 km, Carmignano 21 km, San Miniato 21 m, San Casciano in Val di Pesa 40 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Ve všední dny mezi 8 – 10 hodinou dopolední se provádí údržba bazénu a úklid zahrady. Na vyžádání je možno zarezervovat objekt pro celkem 18 osob (referenční číslo objektu IT5220.980.2), v tomto případě mají klienti k dispozici i sousední apartmán s vlastním vchodem pro 4 osoby.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vinci:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 100 m n.m.
Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel, na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 21:22
Mapa stránek ...