Ubytování v Itálii, Vinci (Florencie venkov) v apartmánu 'Relais'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Relais, Vinci
★★★

Itálie, Florencie venkov, Vinci

Itálie, Florencie venkov, Vinci
Číslo objektu: IT5220.920.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5220_920_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 5.885,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2. Účelné a pěkné zařízení: vstup s 1x pohovka pro 2 osoby. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Topení (extra). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
San Baronto 12 km od Vinci: Rezidence 'Relais', 350 m n.m.. 18 byty v domě. V centru obce San Baronto 8 km od centra Vinci, 28 km od centra Montecatini Terme, 35 km od centra Firenze, slunná, vyvýšená poloha na kopci, na hlavní ulici. Společné: bazén (5 x 11 m, hloubka 140 cm, 20.05.-29.09.). Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Parkovací místo. Obchod 8 km, potraviny 400 m, písečná pláž 'Viareggio - Forte dei Marmi' 80 km, termální bazén 'Montecatini Terme' 28 km. Golfové hřiště (18 jamek) 25 km. Atrakce v blízkosti: Pistoia 15 km, Carmignano 20 km, San Miniato 23 km, Lucca 44 km, San Gimignano 60 km, Pisa 70 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pro letní sezónu 2006 je předpoklad stavby bazénu (prosím informujte se o aktuelním stavu stavby při rezervaci). Společný bude i pro rekreační hosty 18 dalších bytů.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vinci:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 100 m n.m.
Rodiště Leonarda da Vinci si udržuje své středověké kouzlo a překrásná krajina v okolí je ideální pro procházky. Za vidění stojí: velkolepá hradní věž s muzeem 'delle Macchine de Leonardo' a bohatá knihovna da Vinci. Během roku se zde koná množství kulturních a folklorních přehlídek. Historická obec s 13'800 obyvatel, na severu regionu, na úpatí hory hory, idilická poloha, 45 km západně od Firenze, 50 km jiho-východně od Lucca, 65 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě. Muzeum, termální koupaliště, léčebné kúry, 20 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.2.2019 21:13
Mapa stránek ...