Ubytování v Itálii, Vicchio (Florencie venkov) v rekreačním domě 'La Ripresa'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě La Ripresa, Vicchio
★★★

Itálie, Florencie venkov, Vicchio

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Florencie venkov, Vicchio
Číslo objektu: IT5489.995.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5489_995_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.710,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'La Ripresa', 4-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Velmi komfortní a stylové zařízení: otevřený obývací pokoj s otevřený krb. Otevřená jídelna s TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC. Obývací pokoj v selské stylu. Zahradní sezení. Gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka do 2 let. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkný větrný mlýn 'La Ripresa', 2-podlažní, z 16. století. 6 km od centra Vicchio di Mugello, 36 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná poloha, 25 m od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2 s trávníkem a rostlinami. Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Úzký příjezd 100 m od objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, supermarket 6 km, obchodní centrum 6 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vicchio:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 200 m n.m.
Obec vklíněná do překrásné přírody údolí Sieve, rodného města Beato Angelico, malíře 15. století, kterému je také věnováno městské museum. Historická vesnice s 7'000 obyvatel, na severu regionu, na vyvýšeném místě, na úpatí hory hory, idilická poloha, 35 km severo-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu, 8 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2019 12:10
Mapa stránek ...