Ubytování v Itálii, Scarperia (Florencie venkov) v rekreačním domě 'Poggio di Castro'. Toto ubytování je pro 11 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Poggio di Castro, Scarperia
★★★

Itálie, Florencie venkov, Scarperia

Itálie, Florencie venkov, Scarperia
Číslo objektu: IT5296.810.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5296_810_2/
Ubytování pro 11 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 25.232,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 250 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s klimatizace. Herní místnost s klimatizace. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Vstup na terasu. 2x sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Vana/sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Panoramatický výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: pračka.
Informace o domě (rezidenci)
'Poggio di Castro', na 3.800 m2 zahradním, oploceném pozemku s kaštanovníky, červenými duby, cedry, jedlemi a ovocnými stromy, založený v 70 letech, cca 4 km od obce Scarperia, 650 m n.m. Vnější prostředí s místem k odpočinku a s kamny na pečení pizzy. Cca 200 m malá restaurace stejného majitele, kde jsou k dostání zdejší typická malá jídla. Chalupa 'Poggio di Castro', 650 m n.m.. 5.5 km od centra Scarperia, 24 km od centra Barberino di Mugello, 40 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 19 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 3'800 m2 (oplocená), bazén (11 x 4 m, hloubka 150 cm, 04.05.-20.09.). Tenis (1 x tvrdý povrch), osvětlený (extra), zahradní nábytek. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Parkovací místo (kryté) u domu. Obchod 5.5 km, supermarket 5.5 km, nádraží 'San Piero a Sieve' 7 km, jezero ke koupání 'Bilancino' 19 km. Golfové hřiště 3 km, tenis 100 m, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Circuito del Mugello 8 km, Firenzuola 16 km, Vicchio 19 km, Fiesole 33 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Scarperia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 290 m n.m.
Středověké městečko v údolí Mugello, se zemědělstvím a průmyslem, známé svojí tradicí nožířství (museum nožířských nástrojů). Různé slavnosti na jaře a v létě. Historická, klidná vesnice s 6'800 obyvatel, na severu regionu, v údolí, na úpatí hory hory, idilická poloha, 35 km severně od Firenze. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu, 5 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:30
Mapa stránek ...