Ubytování v Itálii, Reggello (Florencie venkov) v apartmánu 'La Torre'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Torre, Reggello
★★★★

Itálie, Florencie venkov, Reggello

Itálie, Florencie venkov, Reggello
Číslo objektu: IT5262.840.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5262_840_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.056,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'La Torre', 4-pokojová polovina dvojdomku 105 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Pěkné, stylové, vkusné, osobité a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s WC zvlášť. Plynové topení. Zahrada 30 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Borgo a Stoppi, v 600 m n.m., na úpatí Castello Poggio alla Regina, od 11. století v majetku Conti Guidi, později přešly na jiné majitele, ve 14. století to byla důležitá oblast s vlastní obecní samosprávou a týdenním trhem. Staré domy osady (celkem 8 bytových jednotek) bylo pečlivě zrestaurováno s překrásným zvratem s cypřiši, piniemi a kaštanovníky ale také obydleny volně se pohybujícími zvířaty, divokými prasaty, zajíci, bažanty a sovami. Z olivových hájů, ze kterých se vyrábí nejlepší za studena lisovaný olej, je překrásný výhled na krajinu Valdarno a na kopcovitou krajinu oblasti Chianti. Majitel rád prodává vlastní zemědělské výrobky. Všechny byty s krby. Rezidence 'Borgo Stoppi', 600 m n.m.. 2.5 km od centra Reggello, 30 km od centra Firenze, 35 km od centra Arezzo, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 70 km od jezera, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2, bazén (6 x 12 m, hloubka 150 cm, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha. Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd vede až k objektu (800 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2.5 km, potraviny 2.5 km, supermarket 2.5 km, restaurace 2.5 km, bar 2.5 km, kavárna 2.5 km, nádraží 'Figline Valdarno' 10 km, jezero ke koupání 'Lago di Bilancino' 70 km. Atrakce v blízkosti: Firenze 40 km, Siena 86 km, Arezzo 64 km, Abazzia di Vallombrosa 16 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Reggello:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 390 m n.m.
Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 09:39
Mapa stránek ...