Ubytování v Itálii, Reggello (Florencie venkov) v apartmánu 'La Torre'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu La Torre, Reggello
★★★★

Itálie, Florencie venkov, Reggello

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Florencie venkov, Reggello
Číslo objektu: IT5262.840.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5262_840_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.522,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'La Torre', 4-pokojová polovina dvojdomku 105 m2 na 3 podlažích, v přízemí. Pěkné, stylové, vkusné, osobité a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní stůl a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s WC zvlášť. Plynové topení. Zahrada 30 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Borgo a Stoppi, v 600 m n.m., na úpatí Castello Poggio alla Regina, od 11. století v majetku Conti Guidi, později přešly na jiné majitele, ve 14. století to byla důležitá oblast s vlastní obecní samosprávou a týdenním trhem. Staré domy osady (celkem 8 bytových jednotek) bylo pečlivě zrestaurováno s překrásným zvratem s cypřiši, piniemi a kaštanovníky ale také obydleny volně se pohybujícími zvířaty, divokými prasaty, zajíci, bažanty a sovami. Z olivových hájů, ze kterých se vyrábí nejlepší za studena lisovaný olej, je překrásný výhled na krajinu Valdarno a na kopcovitou krajinu oblasti Chianti. Majitel rád prodává vlastní zemědělské výrobky. Všechny byty s krby. Rezidence 'Borgo Stoppi', 600 m n.m.. 2.5 km od centra Reggello, 30 km od centra Firenze, 35 km od centra Arezzo, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 70 km od jezera, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2, bazén (6 x 12 m, hloubka 150 cm, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha. Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd vede až k objektu (800 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2.5 km, potraviny 2.5 km, supermarket 2.5 km, restaurace 2.5 km, bar 2.5 km, kavárna 2.5 km, nádraží 'Figline Valdarno' 10 km, jezero ke koupání 'Lago di Bilancino' 70 km. Atrakce v blízkosti: Firenze 40 km, Siena 86 km, Arezzo 64 km, Abazzia di Vallombrosa 16 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Reggello:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 390 m n.m.
Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství 'Abbazia di Vallombrosa'. Klidná obec s 14'000 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2019 10:30
Mapa stránek ...