Ubytování v Itálii, Pontassieve (Florencie venkov) v apartmánu 'Certina 2'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Certina 2, Pontassieve
★★★

Itálie, Florencie venkov, Pontassieve

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Florencie venkov, Pontassieve
Číslo objektu: IT5253.810.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5253_810_6/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.956,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Certina 2", 2-pokojový byt 46 m2, v přízemí. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Mimořádná poloha s výhledem na údolní rovinu a v noci na osvětlenouFlorencii, kam jezdí každých 30 minut vlak z Pontassieve, kde je i možnost bzplatného parkování. Bazén je oplocený, ideální pro celou rodinu. Všechny byty mají vlastní vybavené vnější prostředí v zahradě. V panském domě bydlí majitelé a ve druhém domě jsou 4 oddělené byty. Budovy s kamenným dvorem, kolem dokola jedlový les, pinie, olivovníky a kaštanovníky. Turistické a cyklistické cesty pro horská kola. Velmi stará chalupa "Certina", 510 m n.m., renovovaný, obklopen stromy. 13 km od centra Pontassieve, 30 km od centra Firenze, klidná, vyvýšená poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 33 ha, zahrada, bazén oplocený (6 x 12 m, hloubka 130 - 160 cm, 09.05.-26.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, gril. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka (společné), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 5 km, restaurace 7 km, nádraží "Pontassieve" 13 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pontassieve:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město se nachází na soutoku řek Arno a Sieve, v oblasti, kde je možno navštívit mnoho věží, mostů a římských a středověkých paláců. Historická obec s 20'000 obyvatel, na severovýchodě regionu, v údolí, dopravně výhodná poloha, 20 km východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 6.6.2020 09:43
Mapa stránek ...