Ubytování v Itálii, Pontassieve (Florencie venkov) v apartmánu 'Fattoria di Castiglionchio'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 7). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Fattoria di Castiglionchio, Pontassieve
★★

Itálie, Florencie venkov, Pontassieve

Itálie, Florencie venkov, Pontassieve
Číslo objektu: IT5253.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5253_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.205,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Castiglionchio', 2-pokojový byt 35 m2. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko a kabelová TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout). Koupelna nebo sprcha/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byty se společnou zahradou nebo balkonem, některé s malými kamny se 2 plynovými plotýnkami.
Informace o domě (rezidenci)
Zařízení s vynikající panoramatickou polohou s více byty ve věži, bývalé stáji, sestává z panského domu a dalších zcela v místním rustikálním stylu renovovaných budov. Druhý bazén 10 x 5 m. Kulečník, malé museum. Selská usedlost 'Fattoria di Castiglionchio', renovovaný, obklopen stromy a poli. 5 km od centra Pontassieve, ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek, bazén (15 x 6 m, 15.05.-15.10.). Tenis. V domě: restaurace, společenská místnost s TV. Příjezd (500 m přírodní cesta). Supermarket 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Pontassieve:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město se nachází na soutoku řek Arno a Sieve, v oblasti, kde je možno navštívit mnoho věží, mostů a římských a středověkých paláců. Historická obec s 20'000 obyvatel, na severovýchodě regionu, v údolí, dopravně výhodná poloha, 20 km východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:19
Mapa stránek ...