Ubytování v Itálii, Loro Ciuffenna (Florencie venkov) v apartmánu 'Verde'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Verde, Loro Ciuffenna
★★★★

Itálie, Florencie venkov, Loro Ciuffenna

Itálie, Florencie venkov, Loro Ciuffenna
Číslo objektu: IT5264.800.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5264_800_3/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.078,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Verde', 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Úplně renovovaný, komfortní a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Zařízená soukromá terasa s přímým výhledem na vodopád.
Informace o domě (rezidenci)
Bývalý mlýn ze 17. století, zcela zrestaurovaný. Nádherný výhled. Uprostřed zeleně s výhledem na vodopád a řeku, kde je možné se osvěžit. Ve vyhřívaném a krytém bazénu (30 m2, otevřen celoročně) s výhledem na mlýnské kolo je možné koupání i v chladných ročních obdobích. 1 km cestou lesem se dostanete do Loro Ciuffenna, s veškerými službami. Ideální výchozí bod pro treking a horskou cyklistiku. Všechny 3 byty jsou v naší nabídce. Na přání klientům zajistíme seznámení s technikou lukostřelby a relaxace. Oddech závisí na šumění vodopádu. Větrný mlýn 'Il Mulinaccio'. 1 km od centra Loro Ciuffenna, 28 km od centra Arezzo, 30 km od centra Siena. Společné: pozemek (oplocený), zahrada, krytý bazén vyhřívaný (hloubka 50 - 135 cm, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, pračka (společné), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, restaurace 2 km, nádraží 'Montevarchi' 12 km. Tenis 12 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Loro Ciuffenna:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 330 m n.m.
Stará vesnice se zvedá na říčkou Ciuffenna oblévané skále na vykazuje mnoho budov středověkého stylu, především v charakteristické části obce 'Fondaccio'. V okolí kostel S. Pietro a Gropina, jeden z důležitých románských kostelů horního údolí řeky Arno. Historická, klidná vesnice s 5'000 obyvatel, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu s pěkným výhledem, 42 km severo-západně od Arezzo, 55 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě. Další možnosti nákupu, 12 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:26
Mapa stránek ...