Ubytování v Itálii, Impruneta (Firenze Città and surroundings) v apartmánu 'L'Oleandro'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 15). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu L'Oleandro, Impruneta
★★★★

Itálie, Firenze Città and surroundings, Impruneta

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Firenze Città and surroundings, Impruneta
Číslo objektu: IT5280.900.12
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5280_900_12/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 31.298,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"L'Oleandro", 3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích, v přízemí. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Vstup na zahradu. Jídelna. Kuchyňský kout (4 plotýnky) s TV-satelit. V horním patře: 1x zkosený pokoj, výška stropu 180 - 350 cm s 3x lůžko, sprcha/bidet/WC a klimatizace.
Informace o domě (rezidenci)
10 km od Firenze: Rekreační osada "Il Borgo", renovovaný v roce 2009. 15 byty v domě. 10 km od centra Firenze, 19 km od centra Greve in Chianti, 70 km od centra Siena, vyvýšená poloha na kopci, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená), bazén (14 x 7 m, hloubka 140 cm, 05.05.-29.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné), Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 1 km, bar 1 km, autobusová zastávka "Grassina 31 - 32" 1 km, písečná pláž "Versilia" 120 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenisová hala 7 km. Atrakce v blízkosti: Fiesole 14 km, San Casciano in Val di Pesa 20 km, Panzano 27 km, Outlet The Mall 30 km, Pisa 95 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Impruneta:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 275 m n.m.
Nachází se v kopcích Chianti mezi olivovými háji, vinicemi a lesy. Impruneta je známá výrobou keramiky. Na konci září zde slaví festival dell'Uva. Historická obec s 14'000 obyvatel, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná, idilická poloha, 15 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 5.6.2020 20:11
Mapa stránek ...