Ubytování v Itálii, Empoli (Florencie venkov) v apartmánu 'Tipologia Trilo'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Tipologia Trilo, Empoli
★★★★

Itálie, Florencie venkov, Empoli

Itálie, Florencie venkov, Empoli
Číslo objektu: IT5217.850.13
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5217_850_13/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.523,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Tipologia Trilo', 3-pokojový byt 80 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
Tato rezidence se nachází na nádherném místě uprostřed krásného prostředí florentinských kopců a skládá se ze 3 domů a 8 apartmánů. Všechny apartmány jsou nově zrekonstruované v původním toskánském stylu. Rekreační středisko 'I Massini'. 11 byty v domě. 6 km od centra Empoli, 14 km od centra San Miniato, 35 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada 2 ha (oplocená), bazén (16 x 8 m, hloubka 130 - 140 cm, 01.04.-30.09.). Venkovní sprcha, tenis (1 x tvrdý povrch), osvětlený, ping-pong, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN], prádelna, pračka (společné), k dispozici jízdní kola. Snídaně na vyžádání (extra). Potraviny 2.5 km, nádraží 'Empoli' 6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 30 km. Atrakce v blízkosti: Montespertoli 14 km, San Casciano Val di Pesa 27 km, Montaione 22 km, Gambassi Terme 20 km, San Gimignano 32 km, Volterra 50 km. Vhodné pro společenské akce. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Empoli:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Empoli je ve vztahu k průmyslu a řemeslu důležitým městečkem v údolí řeky Arno, které má ale současně také co nabídnout v kultuře. Je také ideálním výchozím bodem k výletům do celého Toskánska. Významné, rušné město s 44'000 obyvatel, na severu regionu, na rovině), centrálni, dopravně výhodná poloha, 30 km západně od Firenze, 55 km východně od Pisa. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:36
Mapa stránek ...