Ubytování v Itálii, Florencie (Florencie a okolí) v apartmánu 'Guicciardini'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Guicciardini, Florencie
★★★

Itálie, Florencie a okolí, Florencie

Itálie, Florencie a okolí, Florencie
Číslo objektu: IT5270.710.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5270_710_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.860,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Vstup. Vstup na balkon. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení, klimatizace. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Z pokoje s dvoulůžkem je přístup k malému balkónu na vnitřní dvůr (stůl, 2 židle). K dispozici: americký kávovar, toustovač. Prosím pozor: Pokoj s dvoulůžkem se stropním ventilátorem.
Informace o domě (rezidenci)
Přístup je přes nádvoří, které má jeden z nejlepších keramických obchodů ve Florencii. Malý výtah přístupný po 17 krocích. Malý bytový dům 'Guicciardini', 5-podlažní. V centru obce Firenze, v okrsku Oltrarno, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, v srdci města. V domě: výtah, Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Veřejné kryté parkoviště 200 m. Obchod 100 m, supermarket 50 m, restaurace, autobusová zastávka 100 m, nádraží 'Firenze S. Maria Novella' 1.1 km. Atrakce v blízkosti: Ponte Vecchio 67 m, Palazzo Pitti e Giardini Di Boboli 250 m, Piazza della Signoria 450 m, Galleria degli Uffizi 350 m, Piazza Duomo 800 m, Galleria dell'Accademia 1.3 km. Pozor prosím: nedoporučujeme příjezd automobilem. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Florencie:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Úchvatné hlavní město Renacimiento je jedno z nejdůležitějších a nejvíc navštěvovaných uměleckých měst na světě s bezpočtem památek a oper. Nejslavnější najdete v Duomo s Brunelleschiho dómem, muzeum 'degli Uffize', Piazza della Signoria, Ponte Vecchio, paláce Pitti a Strozzi, chrám Santa Croce a Santa Maria Novella. Umělecké ruční práce, které se Vám nabízí zahrnují kusy vyrobené z keramiky, kůže i papíru. Proslulé, historické, rušné město s 350'000 obyvatel, v údolí), centrálni poloha, 100 km jižně od Bologna, 65 km severně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:47
Mapa stránek ...