Ubytování v Itálii, Florencie (Florencie a okolí) v apartmánu 'Appartamento Rosa'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Appartamento Rosa, Florencie
★★★

Itálie, Florencie a okolí, Florencie

Itálie, Florencie a okolí, Florencie
Číslo objektu: IT5270.698.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5270_698_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.438,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Appartamento Rosa', 3-pokojový byt 120 m2 v 1. patře. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a digitální TV. Otevřená jídelna. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s WC zvlášť a TV. Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Starý bytový dům 'Delle Ruote', 3-podlažní. V centru obce Firenze, centrální, slunná poloha, v srdci města. Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Veřejné kryté parkoviště 300 m, extra. Obchod 500 m, potraviny, supermarket 200 m, nádraží 'Firenze Santa Maria Novella' 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 8 km. Atrakce v blízkosti: Galleria dell'Accademia 600 m, Mercato Centrale 650 m, Piazza del Duomo 1 km, Fortezza Da Basso 1.1 km, Galleria degli Uffizi 1.4 km, Ponte Vecchio 1.5 km. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Florencie:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Úchvatné hlavní město Renacimiento je jedno z nejdůležitějších a nejvíc navštěvovaných uměleckých měst na světě s bezpočtem památek a oper. Nejslavnější najdete v Duomo s Brunelleschiho dómem, muzeum 'degli Uffize', Piazza della Signoria, Ponte Vecchio, paláce Pitti a Strozzi, chrám Santa Croce a Santa Maria Novella. Umělecké ruční práce, které se Vám nabízí zahrnují kusy vyrobené z keramiky, kůže i papíru. Proslulé, historické, rušné město s 350'000 obyvatel, v údolí), centrálni poloha, 100 km jižně od Bologna, 65 km severně od Siena. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:22
Mapa stránek ...