Ubytování v Itálii, Salsomaggiore Terme (Emilia Romagna) v apartmánu 'Busani'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Busani, Salsomaggiore Terme
★★★

Itálie, Emilia Romagna, Salsomaggiore Terme

Itálie, Emilia Romagna, Salsomaggiore Terme
Číslo objektu: IT3975.20.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it3975_20_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.645,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová polovina dvojdomku 150 m2 na 2 podlažích. Stylové a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s otevřený krb, knihovna, TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem. Jídelna s panoramatickým oknem. Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. Topení (extra). Terasa 20 m2. Velmi pěkný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Velký, stylový selský dům 'Busani', obklopen loukami a poli. Mimo obec, 5 km od centra Salsomaggiore, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci, ve slepé ulici. Společné: pozemek 25 ha, rostlinami a stromy, bazén (nezapuštěný) (8 x 4 m, 01.06.-30.09.). K dispozici pouze pro Vás: pozemek 3'000 m2. Zahradní nábytek, gril. V domě: společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], odkládací místnost na kola, vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Kuchař na vyžádání (extra). Snídaně na vyžádání (extra). Neupravený příjezd vede až k objektu (1.8 km přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Golfové hřiště (18 jamek) 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. V zařízení: možnost jezdectví a box pro koně (extra), jezdecká škola (na vyžádání). Pozorování ptáků. Organická farma, můžete si zde koupit produkty z farmy.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Salsomaggiore Terme:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nejzadnější obec mezinárodního ohlasu v údolí, kde se stékají obě řky Citronia a Chiara. V Salsomaggiore se konají zváště na jaře a na podzim četné kulturní a společenské pořady.
informace pro letní ubytování
Početné výlety do okolních měst, jako např. Parma, Cremona, Piacenza. Bazény a tenisové kurty. Hudba, tanční večery.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:20
Mapa stránek ...