Ubytování v Itálii, Rimini (Emilia Romagna) v apartmánu 'Internazionale'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Internazionale, Rimini
★★★

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Itálie, Emilia Romagna, Rimini
Číslo objektu: IT4510.750.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4510_750_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.288,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 42 m2. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Klimatizace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Internazionale'. V obci Rimini, 50 m od moře, 50 m plaz. V rekreačním zařízení: přístup na internet, výtah, slunná terasa, klimatizace, k dispozici jízdní kola. Výměna ručníků 1x týdně. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod, potraviny 50 m, supermarket 500 m, restaurace, autobusová zastávka, písečná pláž 50 m. Pozor prosím: noční klub/disco 500 m od domu. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Rimini:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rimini je klasickým rekreačním místem na jaderském pobřeží. Dlouhá pláž je ideální pro rodiny s dětmi. V turistickém centru najdete vše, co si můžete přát: restaurace, bary, tančírny, kino v přírodě, pohádkový park 'Fiabilandia', obchody a butiky. Pro sportovce: tenis, jezdectví, surfování, plachtění, vodní lyžování, minigolf, plovárny.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 12:22
Mapa stránek ...