Ubytování v Itálii, Cattolica (Emilia Romagna) v apartmánu 'Bellavista'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Bellavista, Cattolica
★★

Itálie, Emilia Romagna, Cattolica

Itálie, Emilia Romagna, Cattolica
Číslo objektu: IT4542.300.7
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4542_300_7/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 12.790,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2 v 3. patře. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x vysunovací lůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit. Vstup na balkon. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Pozor prosím: 2 domácí zvířata (psi) povolena. TV jen IT, EN, DE.
Informace o domě (rezidenci)
Útulná, komfortní rezidence 'Bellavista'. V centru obce Cattolica, živá, slunná poloha, 20 m od moře. V domě: výtah, pračka (společné). Parkovací místo (kryté, extra). Potraviny, restaurace 10 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 1 km, písečná pláž 20 m, koupaliště 1 km. Golfové hřiště 1 km, jízdárna 1 km. Pozor prosím: výtah pouze do 2. poschodí. Noční klub/disco 5 km od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Cattolica:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé rekreační středisko v Emilia na pobřeží Jadranu s dlouhou, 100 m širokou písečnou pláží, mírně se svažující. Několik čistících zařízení podél pláže čistí vodu. Všechna zařízení, která turista očekává: bary, diskotéky, restaurace, picerie, nákupní střediska, butiky. Navíc možnost provozování četných sportovních aktivit. Cattolica je snadno dosažitelna po dálnici A-14 nebo z letiště Miramaredi Rimini.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.4.2019 11:10
Mapa stránek ...