Ubytování v Itálii, Casal Borsetti (Emilia Romagna) v apartmánu 'Borsetti'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 20). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borsetti, Casal Borsetti
★★

Itálie, Emilia Romagna, Casal Borsetti

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Emilia Romagna, Casal Borsetti
Číslo objektu: IT4367.100.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4367_100_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.472,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 50 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko, TV a klimatizace. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj, výška stropu 200 cm s 2x lůžko. Vstup na terasu. WC zvlášť. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velká rekreační obec 'Borsetti'. Na kraji obce Casalborsetti, 15 km od centra Ravenna, slunná poloha, 150 m od moře, 150 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada s stromy, 3 bazény (15.05.-15.09. bazén otevřen 09:30-12:30 a 15:00-19:00). Atypický bazén. Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, ping-pong, volleyball, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN] (vše extra), kuželková dráha, biliár, možnosti nákupu, kiosek, pračka (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Potraviny 50 m. Pozor prosím: animace. Vhodné pro rodiny. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Klubová karta obsahuje: použití bazénů včetně slunečníku a 2 lehátek na každý dům, přístup na pláž, dětský miniklub (4-12let).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Casal Borsetti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Ravenna, umělecké a kulturní město, známé svými mozaikami. Město s bohatou minulostí, které bylo před 1500 roky z trojího pohledu hlavním městem: na jedné straně od východořímské říše pod vládlou Teodorico, krále Gótů a od byzantské říše v Evropě. Tato doba poznamenala Ravennu množstvím pamětihodností, nábožensky ovlivněnými stavbami (bohatými na mosaiky). Mimoto je město také sídllem organizace pro ochranu lidských práv UNESCO. Ravenna je nejen kulturně-historicky zajímavým městem, ale má také přednosti přímo na moři ležicího města: v blízkém okolí je 9 rekreačních míst, rozdělenych po 35 km pobřeží. Tím vzniká bohatá nabídka zábavy pro volný čas. Zátoky Ravenny jsou harmonicky vklíněny mezi pláž, piniové lesy a řiční roviny s množstvím hotelů, kempingových míst, domů a bytů, velkolepými plážemi s jemným pískem a malebnými legendárními piniovými lesy, které opěvovali již světoví klasici jako Dante a Lord Byron.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.2.2020 05:23
Mapa stránek ...