Ubytování v Itálii, Casal Borsetti (Emilia Romagna) v apartmánu 'Borsetti'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 20). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Borsetti, Casal Borsetti
★★

Itálie, Emilia Romagna, Casal Borsetti

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Emilia Romagna, Casal Borsetti
Číslo objektu: IT4367.100.20
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4367_100_20/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.263,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 50 m2 na 2 podlažích. Jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko, TV a klimatizace. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj, výška stropu 200 cm s 2x lůžko. Vstup na terasu. WC zvlášť. Zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Velká rekreační obec "Borsetti". Na kraji obce Casalborsetti, 15 km od centra Ravenna, slunná poloha, 150 m od moře, 150 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: zahrada s stromy, 3 bazény (15.05.-15.09. bazén otevřen 09:30-12:30 a 15:00-19:00). Atypický bazén. Sprcha/WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis, ping-pong, volleyball, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN] (vše extra), kuželková dráha, biliár, možnosti nákupu, kiosek, pračka (společné, extra). Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Potraviny 50 m. Pozor prosím: animace. Vhodné pro rodiny. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Klubová karta obsahuje: použití bazénů včetně slunečníku a 2 lehátek na každý dům, přístup na pláž, dětský miniklub (4-12let).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Casal Borsetti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Ravenna, umělecké a kulturní město, známé svými mozaikami. Město s bohatou minulostí, které bylo před 1500 roky z trojího pohledu hlavním městem: na jedné straně od východořímské říše pod vládlou Teodorico, krále Gótů a od byzantské říše v Evropě. Tato doba poznamenala Ravennu množstvím pamětihodností, nábožensky ovlivněnými stavbami (bohatými na mosaiky). Mimoto je město také sídllem organizace pro ochranu lidských práv UNESCO. Ravenna je nejen kulturně-historicky zajímavým městem, ale má také přednosti přímo na moři ležicího města: v blízkém okolí je 9 rekreačních míst, rozdělenych po 35 km pobřeží. Tím vzniká bohatá nabídka zábavy pro volný čas. Zátoky Ravenny jsou harmonicky vklíněny mezi pláž, piniové lesy a řiční roviny s množstvím hotelů, kempingových míst, domů a bytů, velkolepými plážemi s jemným pískem a malebnými legendárními piniovými lesy, které opěvovali již světoví klasici jako Dante a Lord Byron.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 4.6.2020 19:41
Mapa stránek ...