Ubytování v Itálii, Canazei (Dolomity) v apartmánu 'Fassano'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Fassano, Canazei
★★

Itálie, Dolomity, Canazei

Itálie, Dolomity, Canazei
Číslo objektu: IT3550.250.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it3550_250_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.091,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Fassano', 2-pokojový byt 50 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), elektrické topení a kachlová kamna. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 01.11. do 01.05. Balkon. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Chata 'Villaggio Fassano'. 5 domy v komplexu, osada Campestrin 2 km od centra Campitello, 4 km od centra Canazei, 2 km od sjezdovek. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 300 m. Visutá lanovka 2 km, zastávka ski-busu 300 m. Atrakce v blízkosti: Sella Ronda 2 km, Lago di Carezza 19 km.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Canazei:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Jak v zimě, tak v létě oblíbené rekreační místo s 1600 obyvateli v nejzazším konci údolí Fassatal, 56 km východně od Bolzano, na úpatí 2239 m vysoké hory Passo Pordoi. Údolí s četnými dolomitními skálami davá krajině velkolepou přírodni kulisu. V obci poohodlné restaurace, obchody, krytý bazén.
informace pro letní ubytování
Kabinová lanovka k vyhlídce Belvedere, horská turistika a šplhání ve skupině Marmolada-Gruppe (3342 m).
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Moena-Canazei, počet přepravních zařízení: 60x celkem. 78x lyžařské sjezdovky, celkem 150 km, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Canazei je součástí lyžařské oblasti Dolomiti Superski. 450 sjezdovek o celkové délce 1200 km, sjezdovky pro snowboard. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Běžkařské stopy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.4.2019 19:23
Mapa stránek ...