Ubytování v Itálii, Paestum (Cilento) v apartmánu 'Ceres'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Ceres, Paestum
★★★

Itálie, Cilento, Paestum

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Cilento, Paestum
Číslo objektu: IT6090.250.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6090_250_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.094,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
"Ceres", 2-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Úplně renovovaný v roce 2014, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a kuchyňským koutem. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky). 2x sprcha/bidet/WC. Malá zahrada. Zahradní nábytek, lehátka. Částečný výhled na bazén a do zahrady. Parkování č. 1.
Informace o domě (rezidenci)
Paestum: Pěkná, útulná rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. "La Posada", renovovaný v roce 2016, obklopen stromy, loukami a poli. 5 byty v rezidenci. Ve čtvrti Licinella 2 km od centra Paestum, klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: park 3'500 m2 (oplocený), zahrada (oplocená) s trávníkem a stromy, bazén (hloubka 120 - 150 cm, 15.06.-15.09. bazén otevřen 10:00-13:00 a 16:00-19:00) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha, tenis, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], pračka. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar 150 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Nádraží "Paestum" 4 km, písečná pláž, potápěčské centrum 200 m. Minigolf 1 km. Atrakce v blízkosti: Paestum Greek Temples 2 km, Cilento National park 20 km, Amalfi Coast 50 km, Pompei 75 km, Capri, Ischia. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Paestum:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město v srdci obrovské archeologické oblasti, s několika chrámy a troskami z vrcholného období, které jsou veřejně přístupné. Ideální východisko pro výlety na Capri, Amalfi, Pompei atd. Historická vesnice, letní rekreační středisko a předměstí od Capaccio přímo u moře, 97 km jižně od Napoli, 30 km jižně od Salerno. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, večerní zábava.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 29.5.2020 06:47
Mapa stránek ...