Ubytování v Itálii, Paestum (Cilento) v apartmánu 'Poseidon'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Poseidon, Paestum
★★★

Itálie, Cilento, Paestum

Itálie, Cilento, Paestum
Číslo objektu: IT6090.250.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6090_250_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.010,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Poseidon', 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a kuchyňským koutem. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky). 2x koupelna/bidet/WC. Terasa 50 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný panoramatický výhled na bazén, do zahrady a na město. Parkování č. 1.
Informace o domě (rezidenci)
Paestum: Pěkná, útulná rezidence, ideální pro pobyt s dětmi. 'La Posada', renovovaný v roce 2016, obklopen stromy, loukami a poli. 5 byty v rezidenci. Ve čtvrti Licinella 2 km od centra Paestum, klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 200 m od moře, 200 m plaz. Společné: park 3'500 m2 (oplocený), zahrada (oplocená) s trávníkem a stromy, bazén (hloubka 120 - 150 cm, 15.06.-15.09. bazén otevřen 10:00-13:00 a 16:00-19:00) s vnitřními schůdky. Atypický bazén. Sprcha/WC u bazénu, venkovní sprcha, tenis, zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], pračka. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace, bar 150 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Nádraží 'Paestum' 4 km, písečná pláž, potápěčské centrum 200 m. Minigolf 1 km. Atrakce v blízkosti: Paestum Greek Temples 2 km, Cilento National park 20 km, Amalfi Coast 50 km, Pompei 75 km, Capri, Ischia. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Paestum:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město v srdci obrovské archeologické oblasti, s několika chrámy a troskami z vrcholného období, které jsou veřejně přístupné. Ideální východisko pro výlety na Capri, Amalfi, Pompei atd. Historická vesnice, letní rekreační středisko a předměstí od Capaccio přímo u moře, 97 km jižně od Napoli, 30 km jižně od Salerno. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, večerní zábava.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2019 11:05
Mapa stránek ...