Ubytování v Itálii, Buccino (Cilento) v rekreačním domě 'Falcesca'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Falcesca, Buccino
★★★

Itálie, Cilento, Buccino

Itálie, Cilento, Buccino
Číslo objektu: IT6089.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6089_10_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.532,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 100 m2 na 3 podlažích. Starožitné a útulné zařízení: obývací pokoj s otevřený krb a jídelní stůl. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, mraznička). Vstup na zahradu. V horním patře: obývací pokoj s otevřený krb. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj. Koupelna/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s panoramatickým oknem s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s panoramatickým oknem. Sprcha/bidet/WC. Terasa 35 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory, do údolí a do zahrady. Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná, stylová chalupa 'Falcesca', rok výstavby 1840, renovovaný v roce 2015, obklopen stromy a poli. Na kraji obce, 4 km od centra Buccino, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1 ha (oplocený) s stromy. Zahradní sezení (40 m2), zahradní nábytek. Úklid na vyžádání (extra). Úzký příjezd vede až k objektu (400 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, restaurace 4 km, termální bazén 'Contursi Terme' 15 km. Atrakce v blízkosti: Paestum 55 km, Pompei 90 km, Salerno 60 km, Amalfi Coast 70 km, Sorrento 100 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Buccino:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec mezi olivovníky, na vysočině. Turistické stezky po lesích a možnosti krásných výletů po okolí, např. do Eboli a Potenza.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:22
Mapa stránek ...