Ubytování v Itálii, Lucignano (Arezzo, Cortona a okolí) v rekreačním domě 'Dalia'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Dalia, Lucignano
★★★

Itálie, Arezzo, Cortona a okolí, Lucignano

Itálie, Arezzo, Cortona a okolí, Lucignano
Číslo objektu: IT5216.600.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5216_600_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 11.588,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Dalia', 2-pokojový dům 75 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Stylové a starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup k zahradnímu sezení. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04. V horním patře: (žebřík) otevřené mezipatro se střešní okno s 2x lůžko. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: síť proti hmyzu. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Pokoj v horním patře je přístupný po otevřeném schodišti, nevhodné pro malé děti a starší osoby.
Informace o domě (rezidenci)
Krásné zařízení má vedle panského domu majitele dvě vedlejší budovy, které jsou ovšem co do stylu a historie zcela rozdílné: 'Dalia' (IT5216.600.1) je přístavek k vile vedle bazénu se soukromým prostředím a několika kusy antického nábytku, 'Torre' (IT5216.600.2) je dům z přírodního kamene s kulatou věží, jehož původ sahá před rok 1000 - teprve před nedávnem přestavěn na originální byt, aniž pozbyl svůj původní šarm. Je v malém údolí 30 m vzdáleném a nabízí dobré soukromí. Chalupa 'Il Grifone'. 5 km od centra Lucignano, Monte S. Savino, 25 km od centra Arezzo, 50 km od centra Siena, 40 km od jezera. Společné: pozemek, zahrada s trávníkem a květinami, bazén (7 x 15 m, hloubka 120 - 300 cm, 01.06.-15.09.). V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, nádraží 'Monte S. Savino' 10 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 18 km, jezero ke koupání 'Castiglion del Lago' 40 km. Atrakce v blízkosti: Sinalunga 10 km, Rapolano Terme 18 km, Castelnuovo Berardenga 30 km, Cortona 40 km, Siena 50 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Lucignano:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 400 m n.m.
Městečko na vyvýšenině nad údolím Chiana se vyznačuje charakteristickým oválným jádrem s různými pamětihodnostmi. Historická obec s 3'500 obyvatel, na východě regionu, na vyvýšeném místě, dopravně výhodná poloha, 25 km jižně od Arezzo, 45 km východně od Siena, 90 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:25
Mapa stránek ...