Ubytování v Itálii, Cortona (Arezzo, Cortona a okolí) v apartmánu 'Cantina'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Cantina, Cortona
★★★

Itálie, Arezzo, Cortona a okolí, Cortona

Itálie, Arezzo, Cortona a okolí, Cortona
Číslo objektu: IT5497.170.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5497_170_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.352,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Cantina', 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm, v délce 190 cm), TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Zahradní nábytek, místo k posezení.
Informace o domě (rezidenci)
Chalupa 'Giuseppe', renovovaný v roce 2010, obklopen poli. 5 domy v komplexu pod Cortona 20 km od centra Castiglione del Lago, 25 km od centra Montepulciano, slunná poloha, 10 km od jezera, na ulici. Společné: pozemek (oplocený), zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (10 x 5 m, hloubka 120 - 180 cm, 15.05.-15.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, grilovací kout. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (15.10.-15.04.), vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 4 km, supermarket 4 km, obchodní centrum 4 km, restaurace 4 km, nádraží 'Camucia' 4 km. Golfové hřiště (9 jamek) 12 km, tenis 6 km, jízdárna 6 km. Atrakce v blízkosti: Cortona 10 km, Passignano sul Trasimeno 20 km, Arezzo 30 km. Známá jezera v okolí: Trasimeno 10 km. Pozor prosím: hlavní silnice 50 m od domu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Cortona:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 490 m n.m.
Cortona, překrádná poloha s vyhlídkou nad údolím Chiana. Cortona bývala hlavním místem Etrusků (vykopávky, museum). Známá, historická obec s 22'000 obyvatel, na východě regionu 12 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 30 km jižně od Arezzo, 75 km východně od Siena, 115 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 21:17
Mapa stránek ...