Ubytování v Itálii, Castiglion Fiorentino (Arezzo, Cortona a okolí) v rekreačním domě 'Zen'. Toto ubytování je pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Zen, Castiglion Fiorentino
★★★★

Itálie, Arezzo, Cortona a okolí, Castiglion Fiorentino

Itálie, Arezzo, Cortona a okolí, Castiglion Fiorentino
Číslo objektu: IT5288.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5288_300_1/
Ubytování pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 44.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
9-pokojová vila 300 m2 na 3 podlažích. Prostorné, úplně renovovaná, pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na lodžii. Otevřená jídelna s otevřený krb. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a koupelna/bidet/WC. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. Kuchyně (6 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) zdarma). Vstup na zahradu. V horním patře: salón. Vstup na zahradu, na lodžii. 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/bidet/WC. Ve 2. patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Samostatná vila 'Zen', renovovaný, obklopen stromy a poli. 5 km od centra Castiglion Fiorentino, 15 km od centra Cortona, 25 km od centra Arezzo, samostatně stojící, slunná poloha na kopci, 20 km od jezera, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), pěkná zahrada k relaxaci, bazén (12 x 7 m, hloubka 140 cm, 01.05.-15.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Příjezd (500 m přírodní cesta, bezbariérový přístup do objektu pomocí nájezdu). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 2 km, jezero ke koupání 'Trasimeno' 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castiglion Fiorentino:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 490 m n.m.
Cortona, překrádná poloha s vyhlídkou nad údolím Chiana. Cortona bývala hlavním místem Etrusků (vykopávky, museum). Známá, historická obec s 22'000 obyvatel, na východě regionu 12 km od jezera, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 30 km jižně od Arezzo, 75 km východně od Siena, 115 km jiho-východně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2019 03:39
Mapa stránek ...