Ubytování v Itálii, Vietri sul Mare (Amalfi - pobřeží) v rekreačním domě 'Villa Cetara'. Toto ubytování je pro 16 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 8 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v rekreačním domě Villa Cetara, Vietri sul Mare
★★★★

Itálie, Amalfi - pobřeží, Vietri sul Mare

Itálie, Amalfi - pobřeží, Vietri sul Mare
Číslo objektu: IT6088.810.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6088_810_1/
Ubytování pro 16 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 8 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 66.439,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Villa Cetara', 11-pokojová vila 700 m2 na 3 podlažích. Částéčně renovovaná v roce 2015, komfortní a pěkné zařízení: velká jídelna s otevřený krb. Velký obývací pokoj s TV a DVD. Kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 5x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC, 2x koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. 2x koupelna/bidet/WC. Velká terasa 300 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný výhled na moře, na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Villa Cetara, panoramaticka poloha obzvláštní krásy, přímo na moři, uvnitř parku vilové obytné oblasti. Všechny aleje vedou k vile soukromou branou s parkovištěm. Obklopená velkou zahradou s lodžií, grilem a vyhlídkovými terasami s výhledem na Vietri sul Mare a zátoku Salerno. Architektonická struktura vily je obzvláště krásná a je funkčně zařizená odpovídajíc domu na moři. Z vily k moři svažující se soukromou cestou. 2 km od Cetara, pěkné rybářské vesnice na pobřeží Amalfi. Vietri sul Mare, známá výrobou keramiky je 4 km a Amalfi 12 km. Autobusová zastávka odkud lze dosáhnout všechna místa pobřeží Amalfi 400 m. Na požádání výlety po zemi i vodě. Povolena pouze malá domácí zvířata (Euro 55,-/poplatek za čištění). Sra. Francesca, držitelka klíčů domu připraví na přání snídaně, obědy i večeře za Euro 15 - 20,-/osoba. Velká, pěkná vila 'Cetara'. Klidná, slunná poloha ve vilové čtvrti, 200 m od moře, 200 m plaz, přímý přístup na pláž. K dispozici pouze pro Vás: dvůr. Zahradní sezení, terasa (300 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka. Úklid na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo (4 x) u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 2 km, pekárna 2 km, centrum dostupné pěšky během 20 min. Autobusová zastávka 400 m, trajekt 'Salerno' 5 km. Atrakce v blízkosti: Vietri sul Mare 4 km, Amalfi 20 km, Positano 35 km, Sorrento 50 km, Napoli 51 km, Ravello 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra). Hlídaná rezidence.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Vietri sul Mare:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Amalfi, římského původu, na krásném místě Costiera Amalfitana, proslulé svým krásným mořem, dobrým jídlem a laskavostí obyvatel. Nádherné výlety na Capri, Ischia, Pompei a Positano.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.1.2018 20:20
Mapa stránek ...